Најнови понуди

АВИО БИЛЕТИ

ТРАВЕЛ ХАБ ДОО посредува купување на авио билети за повеќе од 50 држави по најниски цени. Ве молиме јавете се во нашиот контакт центар и резервирајте го вашиот лет до посакуваната дестинација.

Летови од Скопје до Истанбул, Анкара, Кападокиа, Измир, Бодрум, Анталија и обратно.

Летови од Скопје до Виена и обратно

Летови од Скопје до Прага и обратно

Летови од Скопје до Братислава и обратно

Летови од Скопје до Париз, Лион, Марсеј, Монако и обратно.

Летови од Скопје до Мадрид, Барселона, Севиља, Валенсија, Ибица, Тенерифе, Мајорка и обратно.

Летови од Скопје до Цирих, Базел, Лугано, Лозана, Берн, Женева и обратно.

Летови од Скопје до Хургада, Каиро и обратно ( само за време на летен период )

Летови од Скопје до Минхен, Берлин, Дортмунд, Франкфурт, Хамбург и др, и обратно

Летови од Скопје до Милано, Рим, Венеција, Фиренца, Болоња, Наполи и обратно

Летови од Скопје до Гетеборг, Малме, Осло, Копенхаген и обратно

Нашата понуда за авио билети е широка и понудата е голема. Ве молиме контактирајте не на телефонскиот број за повеќе информации.

ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

ЕДБ: МК4057023565834

ЕМБС: 7680066

ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

Регистарски број : УП I -13 - 542

Copyright © 2023. All rights reserved.