Apartamentos Hg Tenerife Sur⭐️⭐️⭐️

Без појадок
4 дена / 3 ноќи
01/05/2024 01:00
Без превоз
Времетраење
4 дена / 3 ноќи
Тип на оброк
Без појадок
Сместување
Apartamentos Hg Tenerife Sur
Датум на поаѓање
01/05/2024 01:00
Превоз
Без превоз
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Apartamentos Hg Tenerife Sur
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
01/05/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 224€

Овој модерен апартмански хотел ужива во привилегирана локација во туристичкиот курорт Лос Кристијанос. Аеродромот е практично близу, бидејќи е на само околу 15 минути возење. Комплексот се наоѓа на неколку чекори од многу продавници, барови и ресторани. Гостите ќе најдат плажа само на 500 метри. Овој прекрасен комплекс ги посреќува гостите со обетничката на удобен дом подалеку од домот. Гостите можат да уживаат во релаксирачкиот базен, да се релаксираат на сончевата тераса, да уживаат во стилски ресторан и да учествуваат во разни активности. Апартманите се прекрасно дизајнирани и доаѓаат со модерни удобности за дополнителен комфор и удобност.

Линк до сместувањето

Важни информации

За влез во државата која патувате, потребен е валиден биометриски пасош со важност 6 месеци
За овој аранжман важат општите услови на патување на Травел Хаб ДОО
Затворен и отворен базен
Одлична услуга и храна
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Apartamentos Hg Tenerife Sur
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
01/05/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 224€
Offer ID #27609

Испрати порака

  Правно лице
  Скопје

  ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

  ЕДБ: МК4057023565834

  ЕМБС: 7680066

  ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

  Регистарски број : УП I -13 - 542

  Copyright © 2023. All rights reserved.