Be Smart Florida Plaza⭐️⭐️⭐️

Без појадок
4 дена / 3 ноќи
30/04/2024 01:00
Без превоз
Времетраење
4 дена / 3 ноќи
Тип на оброк
Без појадок
Сместување
Be Smart Florida Plaza
Датум на поаѓање
30/04/2024 01:00
Превоз
Без превоз
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Be Smart Florida Plaza
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
30/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 139€

Овој атрактивен апартмански комплекс се наоѓа идеално лоциран во срцето на Пуерто де ла Круз, близу до јавниот превоз и само неколку чекори од плажата. Најблискиот аеродром, “Тенерифе Норте,” се наоѓа на 22 километри оддалеченост. На кратка пешачка оддалеченост од хотелот, гостите ќе најдат стариот дел на градот, со голема пешачка зона и бројни продавници, како и разновидни забавни објекти. Хотелот е многу блиску до Плаза дел Чарко и на 600 метри од Плажа Жардин, една од најдобрите плажи на северот на Тенерифе. Типичната канарска градба и одличната локација обезбедуваат зачарувачки и релаксиран одмор.

 

Линк до понудата

Важни информации

За влез во државата која патувате, потребен е валиден биометриски пасош со важност 6 месеци
За овој аранжман важат општите услови на патување на Травел Хаб ДОО
Затворен и отворен базен
Одлична услуга и храна
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Be Smart Florida Plaza
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
30/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 139€
Offer ID #27635

Испрати порака

  Правно лице
  Скопје

  ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

  ЕДБ: МК4057023565834

  ЕМБС: 7680066

  ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

  Регистарски број : УП I -13 - 542

  Copyright © 2023. All rights reserved.