Best Semiramis⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Без појадок
4 дена / 3 ноќи
05/05/2024 01:00
Без превоз
Времетраење
4 дена / 3 ноќи
Тип на оброк
Без појадок
Сместување
Best Semiramis
Датум на поаѓање
05/05/2024 01:00
Превоз
Без превоз
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Best Semiramis
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
05/05/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 213€

Овој фантастичен хотел се наоѓа во Пуерто де ла Круз, Тенерифе. Аеродромот е на околу 20 минути од комплексот со автомобил. Во близина, гостите можат да најдат многу опции за јадење и разновидни можности за шопинг. Тие ќе бидат воодушевени да дознаат дека плажата може да се достигне пешки. Овој објект е совршен и за одмор и за бизнис патувања, бидејќи постојат соби кои се совршени за одржување на бизнис средби и други приватни настани за до 900 луѓе. Надворешниот базен е идеален за релаксација и одмор под сонцето, за освежително пливање или посета на базенскиот бар. Има посебен простор за помладите гости за да можат да се забавуваат и разубавуваат. Посетителите можат да уживаат во вкусни и оброци во ресторанот, додека уживаат во пријатната атмосфера. За да се опуштат и започнат денот со права нога, патниците можат да го посетат спа центарот. Собите опремени со удобни кревети се украсени со комбинација на светли и топли бои за да се создаде удобна и пријатна атмосфера.

Линк до понудата

Важни информации

За влез во државата која патувате, потребен е валиден биометриски пасош со важност 6 месеци
За овој аранжман важат општите услови на патување на Травел Хаб ДОО
Затворен и отворен базен
Одлична услуга и храна
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Best Semiramis
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
05/05/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 213€
Offer ID #27659

Испрати порака

  Правно лице
  Скопје

  ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

  ЕДБ: МК4057023565834

  ЕМБС: 7680066

  ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

  Регистарски број : УП I -13 - 542

  Copyright © 2023. All rights reserved.