OD Talamanca⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Без појадок
4 дена / 3 ноќи
21/04/2024 01:00
Без превоз
Времетраење
4 дена / 3 ноќи
Тип на оброк
Без појадок
Сместување
OD Talamanca
Датум на поаѓање
21/04/2024 01:00
Превоз
Без превоз
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Ибица
Сместување:
OD Talamanca
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
21/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Цена:
од 542€

Изграден на една од најубавите локации на Ибиза, OD Talamanca ги почастува своите гости со најновите концепти на персонализирано гостинско искуство и ексклузивни услуги. Приватни возачи и автомобили, апартмани од повеќе од 100 м2 со приватен базен на кровниот терас на 120 м2 и спектакуларни погледи на Таламанка и стариот дел на Ибиза, Dalt Vila, се некои од кључните карактеристики на овој новоотворен хотел.

Привилегираната локација во Таламанка, слатка и тивка плажа блиску до градот Ибиза, нуди најубави изгреви на островот. Хотелот се пофали со одлични погледи на Таламанка и стариот дел на Ибиза, Dalt Vila. Најексклузивните марини на Ибиза (Marina Botafoc, Marina Ibiza и Ibiza Magna) и најдобрите ресторани и ноќни забави (Lio, Pacha, Ocean Drive) се наоѓаат на 5 минути од хотелот и се во блиски контакти со консијерж услугата на хотелот. Стариот дел на Ибиза (Dalt Vila) не е само во видот на хотелот, туку може да се стигне во минути. Аеродромот се наоѓа на 10 км од хотелот. Приватниот возач на хотелот е на располагање на нашите гости. Изборот на приватни автомобили и партнери за изнајмување на луксузни автомобили во комбинација со над 80 гаражни паркинг места обезбедуваат совршена мобилност и чување.

Идентитетот на хотелите OD е јасен во секоја од 117-те соби и апартмани на овој блескав хотел, во лоби салонот, базените, ресторанот à la carte кој нуди кросовер кујна со влијание на азијска и европска кујна и Sky Bar (2017), уникатно место за летни настани каде ќе најдете најлуди забави, DJ-и и најубавите погледи врз Таламанка. Секој детал на хотелот е автентичен израз на естетски дизајн и се комбинира со елементи од островот Ибиза. Архитектурското студио Rahola Vidal и дизајнерот на интериер Mayte Matutes создадоа чиста архитектура и фини интериери за течен, целосен изглед, заедно со избор на дизајн мебел и текстил направени исклучиво за хотелот.

Линк до сместувањето

Важни информации

За влез во државата која патувате, потребен е валиден биометриски пасош со важност 6 месеци
За овој аранжман важат општите услови на патување на Травел Хаб ДОО
Затворен и отворен базен
Одлична услуга и храна
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Ибица
Сместување:
OD Talamanca
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
21/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Цена:
од 542€
Offer ID #26919

Испрати порака

  Правно лице
  Скопје

  ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

  ЕДБ: МК4057023565834

  ЕМБС: 7680066

  ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

  Регистарски број : УП I -13 - 542

  Copyright © 2023. All rights reserved.