Room Mate Aitana⭐️⭐️⭐️⭐️

Без појадок
4 дена / 3 ноќи
01/04/2024 01:00
Без превоз
Времетраење
4 дена / 3 ноќи
Тип на оброк
Без појадок
Сместување
Room Mate Aitana
Датум на поаѓање
01/04/2024 01:00
Превоз
Без превоз
Држава:
Холандија
Град / Место:
Амстердам
Сместување:
Room Mate Aitana
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
01/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 851€

Room Mate Aitana се наоѓа во срцето на Амстердам, во модерна зграда на новата изведена остров на реката ИЈ, до новиот судски двор, Централната станица и многу блиску до Дам плоштад, „9 улици“ во Јордан и историскиот центар на градот, како и до главните туристички атракции како Ан Франк Куќата и бизнис центрите на главниот град. Сите соби располагаат со телевизор со рамен екран и сателитска телевизија, минибар и сеф. Големите прозорци обезбедуваат погледи на Амстердам или реката ИЈ. Во бањата има сешки машина и туш или када. Се обезбедуваат бесплатни тоалетни потреби со бренд, како и бесплатен WiFi во целиот хотел и во градот. Гостите можат да уживаат во буфетот за закуска до 12 часот или да ја консумираат во собата. Има лежерен бар каде што се сервираат коктели и закуски, и ресторант со поглед кон пристаништето и надворешна тераса во средиштето на пристаништето, и двете украсени во космополитски стил. Room Mate Aitana вклучува бизнис дел и фитнес дел. На рецепцијата на хотелот можат да се организираат услуги како чувство на деца, консиерж, изнајмување на велосипеди и автомобили. Железничката станица Амстердам Централ е на половина километар од објектот, а Дамскиот плоштад е на 1,6 километри. Конгресниот центар RAI е на 15 минути возење со автомобил или 20 минути со јавен транспорт.

Линк до сместувањето

Важни информации

За влез во државата која патувате, потребен е валиден биометриски пасош со важност 6 месеци
За овој аранжман важат општите услови на патување на Травел Хаб ДОО
Одлична услуга и храна
Држава:
Холандија
Град / Место:
Амстердам
Сместување:
Room Mate Aitana
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
01/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 851€
Offer ID #27979

Испрати порака

  Правно лице
  Скопје

  ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

  ЕДБ: МК4057023565834

  ЕМБС: 7680066

  ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

  Регистарски број : УП I -13 - 542

  Copyright © 2023. All rights reserved.