Venecia⭐️⭐️⭐️

Без појадок
4 дена / 3 ноќи
06/04/2024 01:00
Без превоз
Времетраење
4 дена / 3 ноќи
Тип на оброк
Без појадок
Сместување
Venecia
Датум на поаѓање
06/04/2024 01:00
Превоз
Без превоз
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Палма де Мајорка
Сместување:
Venecia
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
06/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 257€

Овој хотел се наоѓа во мирен район, само 100 м од плажата. Аеродромот е на околу 30 минути возење. Аеродромот Палма де Маљорка е на околу 19 км од имотот. Овој удобен, целосно реновиран породичен хотел го става комфорот и релаксацијата на своите гости како својата најголема преоритет. Тој е целосно климатизиран и располага со вкупно 48 гостишта. Понудите вклучуваат лоби со рецепција отворена 24 часа и check-out услуга, асансьор, сала за ТВ, детско игралиште, клуб за деца, кафеав, бар, ресторан и WLAN пристап. Гостите може да го искористат и сервисот за гостински соби, пералница и услугата за изнајмување на велосипеди. Има доволно паркинг за оние кои пристигнуваат со возило, со некои паркинг места во гаражата. Гостинските соби одржуваат совршена равновесна состојба помеѓу традиција, модерност и комфорт. Секоја соба располага со голема тераса или балкон, некои со поглед на морето, каде гостите може да се одморат по долг ден на плажата или истражување на многуте атракции во областа. Во секоја соба има приватна бања со када, како и директен телефон, сеширник, сателитска / кабелска телевизија, Интернет пристап, сеф и мини бар. Централно парно и клима уреди се стандардни. Во градината на хотелот има надворешен базен, заедно со дел за капење за деца. Лежалки и сончобрани се распоредени на просторна сончева тераса. Гостите може да играат билијард во хотелот. Има тениски клуб со 15 керамички терени само 5 минути од имотот и голф игралиште на 3 км оддалеченост. Хотелот е опкружен со низа интересни тркини патеки. Во хотелот се сервира закуска и вечера во форма на буфет. Возете го автопатот кон Палма и се одделете на Via de Cintura (одделете се на излезот за Андраткс). Продолжете кон Пагера и потоа излезот 23 (за Пагера и Кала Форнелс). На кружниот пат земете го првиот излез од десно и потоа третата улица од лева страна.

Линк до сместувањето

Важни информации

За влез во државата која патувате, потребен е валиден биометриски пасош со важност 6 месеци
За овој аранжман важат општите услови на патување на Травел Хаб ДОО
Затворен и отворен базен
Одлична услуга и храна
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Палма де Мајорка
Сместување:
Venecia
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
06/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 257€
Offer ID #27583

Испрати порака

  Правно лице
  Скопје

  ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

  ЕДБ: МК4057023565834

  ЕМБС: 7680066

  ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

  Регистарски број : УП I -13 - 542

  Copyright © 2023. All rights reserved.