Villa Mandi Golf Resort⭐️⭐️⭐️⭐️

Без појадок
4 дена / 3 ноќи
14/04/2024 01:00
Без превоз
Времетраење
4 дена / 3 ноќи
Тип на оброк
Без појадок
Сместување
Villa Mandi Golf Resort
Датум на поаѓање
14/04/2024 01:00
Превоз
Без превоз
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Villa Mandi Golf Resort
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
14/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 278€

Овој привлечен апартмански комплекс се наоѓа во растојание од 1 км од центарот на Плаја де лас Америкас и 2 км од Лос Кристианос, каде што има богат избор на магазини и забавни атракции. Само 1,5 км е до прекрасната песочна плажа. Апартманскиот комплекс се состои од 3 катови и вкупно 116 апартмани. Фасилитетите на комплексот вклучуваат базен и градина, ТВ сала, мали супермаркет, удобен бар, ресторан со клима уредување и јавен интернет терминал (дополнителни такси се применуваат). Како дополнителна услуга комплексот нуди перална со дополнителна такса. Помладите гости може да се забавуваат на детскиот парк. Современо опремените апартмани вклучуваат купатило со фен, интегрирана дневна соба/спална соба, посебна спална соба, телефон, кујнскиче со фрижидер, микро танка и котел, клима уредување, ТВ и сеф за изнајмување, како и балкон или тераса. Во градината има 4 свежи базени, 2 од нив се за деца, закуски бар, како и сончева тераса со лежалки и сончеви чадори. Гостите исто така имаат можност за користење на дополнителни рекреативни можности, вклучувајќи билијард и миниголф (дополнителни такси се применуваат). Голф игриштето се наоѓа во близина. Гостите се понудуваат закуска и вечери во форма на буфет и понекогаш а-ла-карте.

 

Линк од хотелот

Важни информации

За влез во државата која патувате, потребен е валиден биометриски пасош со важност 6 месеци
За овој аранжман важат општите услови на патување на Травел Хаб ДОО
Затворен и отворен базен
Одлична услуга и храна
Држава:
Шпанија
Град / Место:
Тенерифе
Сместување:
Villa Mandi Golf Resort
Превоз:
Без превоз
Времетраење:
4 дена / 3 ноќи
Датум на поаѓање:
14/04/2024 01:00
Тип на оброк:
Без појадок
Тип на патување:
Забава
Цена:
од 278€
Offer ID #27815

Испрати порака

  Правно лице
  Скопје

  ТРАВЕЛ ХАБ ДОО Скопје

  ЕДБ: МК4057023565834

  ЕМБС: 7680066

  ЛИЦЕНЦА Б за вршење туристичка дејност

  Регистарски број : УП I -13 - 542

  Copyright © 2023. All rights reserved.